У Шполі запрацював центр відновлення для ветеранів

28 Квітня 2025, 15:06
0

Ще один простір для відновлення ветеранів війни відкрили на Черкащині — у містечку Шпола. Про це йдеться на сайті Черкаської ОДА.

Місце для фізичного і психологічного відновлення ветеранів «Цеsport» відкрили у Шполі. Ініціатором створення стала громадська організація «За розвиток Шполянщини», яка реалізувала проєкт за підтримки Українського ветеранського фонду.

Це сучасне місце, де військовики після повернення зі служби можуть пройти фізичну та психологічну реабілітацію.

— Ветерани мають право на повноцінне та гідне життя після служби. І один із ключових інструментів для цього — створення таких середовищ, де кожен зможе знайти підтримку, однодумців, можливість відновитися та реалізувати себе. Це приклад успішної взаємодії між громадянським суспільством, місцевою владою та бізнесом. Такий підхід — основа сталого розвитку ветеранських сервісів у громадах, — зазначила виконувачка обов’язків виконавчого директора Українського ветеранського фонду Ніна Роговець.

Простір «Цеsport» не обмежується лише заняттями спортом. Це місце, де турбуються про емоційний стан ветеранів, допомагають їм адаптуватися до мирного життя і залишатися активними членами громади.

Читайте «Нову Добу» та слідкуйте за нами:

Інстаграм 
Телеграм 
Вайбер 
Фейсбук 

Ще більше новин — на сайті.

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x