У ДТП в Золотоноші травмувався чоловік
Дорожньо-транспортна пригода за участі двох авто сталася на вулиці Героїв Маріуполя у Золотоноші. Наразі слідчі проводять досудове розслідування, інформують про це в пресслужбі ГУ НП України в Черкаській області.
Як попередньо встановили поліцейські, 25 квітня, близько 18:30, 34-річний керманич автомобіля «ВАЗ», здійснюючи обгін на перехресті, зіткнувся з автомобілем «ВАЗ», під керуванням 63-річного водія, котрий здійснював маневр повороту ліворуч.
У результаті автопригоди водій другого транспортного засобу отримав травми. Його госпіталізували до лікарні.
Слідчі поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України та встановлюють повні обставини ДТП. Досудове розслідування триває.
Читайте «Нову Добу» та слідкуйте за нами:
Інстаграм
Телеграм
Вайбер
Фейсбук
Ще більше новин — на сайті https://novadoba.com.ua/