«Черкаські Мавпи» здобули над «Миколаєвом» перемогу на виїзді

«Черкаські Мавпи» розпочали рік з виїзної перемоги над «Миколаєвом». Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби БК.

МБК Миколаїв – Черкаські Мавпи 76:84 (26:20, 17:25, 22:23 11:16)
Миколаїв: Тонченко 4 + 5 передач, Онуфрієв 11 + 3 перехоплення, Носков 15, Давидюк 9, Анікієнко 8 + 5 підбирань – старт; Кушніров 13 + 6 підбирань + 3 перехоплення – 4 втрати, Попов 8 + 6 підбирань, Шостуха 4, Іванов 3, Мусієнко 1

Черкаські Мавпи: Бояркін 7, Кольченко 2, Конєв 11 + 8 підбирань + 4 передачі, Липовцев 13, Джурич 8 – старт; Девіс 15 + 7 підбирань + 2 блок-шота – 5 втрат, Кобець 15, Беллфілд 13

Хід гри
Старт матчу залишився за господарями, які в дебюті поєдинку оформили ривок 10:2. Відмінно розпочав матч форвард Миколаєва Давидюк, який відзначився швидкими сімома очками.

Завдяки успішній грі на початку першої чверті «корабели» виграли десятихвилинку, однак Мавпи вчасно зуміли оговтатися, а в другій чверті й взагалі вийти в лідери. Вдалий відрізок в середині другої десятихвилинки закінчився тим, що на велику перерву підопічні Максима Міхельсона пішли маючи за плечима 2 очки переваги.

Гості рідше втрачали м\’яч, трохи краще атакували з гри, а половину очок команді Міхельсона принесла лавка, зокрема Беллфілд, Девіс і Кобець, які на трьох набрали 23 бали.

У третій десятихвилинці команди обмінялися міні-ривками: спочатку господарі ненадовго вийшли вперед, після чого вже Мавпи скористалися невдалим відрізком «корабелів» у захисті, повернувши собі перевагу. Потрібно відзначити, що черкасці грамотно закрили фарбу, не давши господарям скористатися своєю перевагою в габаритах.

Все йшло до того, що вирішуватися результат цього матчу буде у заключній десятихвилинці. Після рівної першої половини чверті гості зуміли повернути собі лідерство – на цей раз остаточно. Обидві команди на тлі нервової гри допускали багато втрат, проте саме гравці з Черкас зуміли краще провести заключні хвилини, завдяки чому і виграли матч.

«Корабели» провели кілька невдалих атак, не забивши ні з фарби, ні з-за дуги, підопічні Максима Міхельсона ж виглядали свіжіше за суперника – два данки поспіль від Девіса надали черкасцям «залізні» 6 очок переваги ще 50 секунд до кінця матчу. У наступній атаці Носков допустив необов’язкову втрату, заступивши при введенні м\’яча з-за лицьової лінії позбавивши свою команди шансів на камбек.

Наступні матчі

У суботу, 13 січня, Миколаїв зіграє другий домашній матч на цьому тижня. Корабели прийматимуть на домашьному паркеті київський Будівельник, а «Черкаські Мавпи» у цей же день гратимуть на виїзді проти Запоріжжя-ZOG.