Фехтувальниця Дар’я Гонцова стала кращою спортсменкою червня на Черкащині
На звання кращого спортсмена на Черкащині в червні претендували троє спортсменів. Експертна комісія при відділенні НОК України в Черкаській області, опрацювавши подання та проаналізувавши досягнення спортсменів на всеукраїнській та міжнародній аренах, визначила переможця. Фехтувальниця Дар’я Гонцова, яка представляла Україну на чемпіонаті Європи, визнана кращою спортсменкою. Повідомляють про це в пресслужбі відділення НОК України в Черкаській області.
Дар’ю та її тренерку олімпійський осередок Черкащини відзначить премією.
Майстер спорту України Дар’я Гонцова стала учасницею чемпіонату Європи серед дорослих із фехтування на шаблях, що проходив у м. Генуя (Італія) 18 червня. Спортсменка посіла шосте командне місце серед 14 команд-учасниць. Тренує Дар’ю Людмила Шкалікова.
Заслужений майстер спорту України Роман Щербатюк змагався на Кубку світу з кікбоксингу WAKO, що приймав 12–15 червня угорський Будапешт. Спортсмен виборов перше місце в розділі К+1 +91. Його підготував Юрій Зубов.
Майстер спорту України Ростислав Голубович здобув нагороди на двох змаганнях. На Командному чемпіонаті України з легкої атлетики в Луцьку він виборов перше місце з бігу на 400 м із бар’єрами та посів четверте місце в естафеті 4х100 м. Також Ростислав як учасник Командного чемпіонату Європи з легкої атлетики, що проходив 27–29 червня у м. Мадрид (Іспанія), став 12-м із бігу на 400 м із бар’єрами. Його тренер – Інна Василенко.
Читайте «Нову Добу» та слідкуйте за нами:
Інстаграм
Телеграм
Фейсбук
Ще більше новин — на сайті https://novadoba.com.ua/