Через спеку зросло водоспоживання: у Смілі воду подаватимуть за графіками
Через різке збільшення температури повітря й відсутність опадів у Смілі значно збільшилось водоспоживання. Тож відтепер у місті воду подаватимуть за графіками. Про це повідомили в пресслужбі місцевого водоканалу.
Як зазначають у комунальному підприємстві, найбільше водоспоживання зросло серед жителів приватного сектору. Наприклад, мікрорайон Гора на сьогодні споживає 400 м³/добу при звичайному споживанні 170-180 м³/добу, а мешканці мікрорайону Загребля — 440 м³/добу напротивагу звичним 260-280 м³/добу.
Тому у Смілі вводять графіки подачі води: зранку — з 06:00 до 10:00, ввечері — з 18:00 до 23:00.
Такі незручності, як запевняють у смілянському «ВодГео», — тимчасові.
Нагадаємо, 8 липня частина жителів Черкас — без холодної і гарячої води.
Читайте «Нову Добу» в соцмережах:
Ще більше новин — на сайті.
Позбавити людей води в найспекотніші часи – більшої підлості не придумати.Від спеки без води помирають люди,а вас це не хвилює.Ви таке ж витворяли і минулого року. Вважаю,що ваші дії підпадають під статті Кримінального кодексу.Сьогодні ви працюєте на нашого ворога,допомагаючи йому знищувати українців.Шкода,що цього не знає наша СБУ.