Через зіткнення з легковиком у Черкасах загинув мотоцикліст
У Черкасах зіштовхнулись два легковики та мотоцикл, слідчі відкрили кримінальне провадження. Про це повідомили в комунікаційному відділі ГУНП у Черкаській області.

Аварія сталася 11 липня на розі вулиці Івана Франка та бульвару Шевченка. Унаслідок автопригоди одна людина загинула, ще одну госпіталізували.
За інформацією поліції, 32-річна водійка автомобіля Ford Ecosport не надала перевагу в русі й зіткнулася з мотоциклом Honda ADV 750. Після цього легковик Ford Ecosport зіткнувся з іншим автомобілем, BMW 528I.

У результаті ДТП 41-річний водій двоколісного та його 40-річна пасажирка зазнали тілесних ушкоджень. Бригада екстреної медичної допомоги госпіталізувала постраждалих до медичного закладу. Попри зусилля медиків, чоловік від отриманих тілесних ушкоджень помер у лікарні.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України — порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинили смерть потерпілого.
Повні обставини ДТП встановлюють. Триває слідство.
Нагадаємо, раніше ми писали, що на Черкащині водій вантажівки в’їхав у припарковану машину з напівпричепом.
Читайте «Нову Добу» в соцмережах:
Ще більше новин — на сайті.