На благодійному концерті в Черкасах збиратимуть гроші на захист неба
На березі Дніпра в Черкасах відбудеться благодійний концерт «Літні чари» на підтримку захисту неба. Про це йдеться на сторінці організаторів — Черкаського інституту міста.

Афіша концерту
На концерті виступить черкаський гурт «Boberplane». Сергій Бобров і Макс Кривобородов виконають акустичні версії пісень.
Розпочнеться літній музичний вечір о 18:00 поблизу кав’ярні «Фабрика кави» на пляжі «Живчик».
Щоб потрапити на концерт, потрібно зробити благодійну пожертву на захист неба. Усі зібрані кошти підуть на підтримку проєкту «Небеса Черкащини», який підсилює повітряну безпеку Черкас і району силами мобільної ППО.
— Приходьте з друзями, родиною, тим, із ким добре мовчати під музику. Буде тепло, буде музика — і буде сенс. Захід для тих, хто хоче не просто відпочити, а зробити це по-нашому – з добром у серці та дією в руках, — зазначають організатори.
Нагадаємо, у Черкасах відбудеться презентація збірки Катерини Черниш.
Читайте «Нову Добу» в соцмережах:
Ще більше новин — на сайті.