Підсумки «Доби»

Дата: 9-02-2018, 20:32

Підсумки «Доби»
Події. У Черкаській області викрили корупційну схему, пов’язану з видачею паспортів та Тяжкохворий хлопець із Черкас вийшов на червону доріжку з відомими ведучими.

Службовці підрозділів Державної міграційної служби у Києві та в Черкаській області у змові з приватними фірмами створили корупційну мережу, пов’язану з видачею біометричних паспортів. Також затриманих підозрюють у масштабній корупції та наркобізнесі. На даний час 8 осіб затримані в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Проект «Здійсни мрію» допоміг 17-річному Колі на 4-й стадії раку відвідати гучну подію у світі шоу-бізнесу. За здійснення мрії Миколи зустрітися з кумирами Дзідзьо та Дмитром Комаровим взялася кураторка проекту «Здійсни мрію» Лідія Таран. Телезірка провела для Колі персональну екскурсію телеканалом – до студії «Сніданку з 1+1», «ТСН» та, звісно ж, до кабінету його кумира Дмитра Комарова. А потім – сюрприз від усієї команди! – ввечері Колю офіційно запрошено на гучну подію «Viva Найкрасивіші 2017». І одразу на Червону Доріжку.


Актуально. Черкащан попереджають про погіршення погодних умов


Число. 4 машини витягли із заметів рятувальники Черкащини протягом минулої доби.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода