Завдяки тривожній кнопці в Черкасах зупинили нетверезого порушника
Співробітники одного з розважальних закладів у Черкасах скористалися системою КТС, щоб повідомити правоохоронцям про неадекватну поведінку відвідувача, який у стані алкогольного сп’яніння сів за кермо. Водія зупинили працівники поліції охорони Черкащини та притягнули до адміністративної відповідальності.
Інцидент трапився 16 серпня, близько 19:00, в одному із закладів харчування. Поведінка відвідувача була нахабною, і на прохання покинути приміщення чоловік не реагував. Працівники закладу натиснули кнопку екстреного виклику поліції, щоб його зупинити.
У той час він, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, сів за кермо автомобіля “Opel” і рушив у невідомому напрямку. Однак далеко від’їхати не зміг — поліцейські помітили його та зупинили для перевірки на перехресті вулиць Чигиринська і Пацаєва через грубі порушення правила дорожнього руху.
Порушником виявився 51-річний мешканець Черкас. Його притягнули до адміністративної відповідальності за статтею 130 КУпАП.
Нагадаємо, мотоцикліст без водійського посвідчення намагався втекти від черкаських патрульних.
Читайте «Нову Добу» в соцмережах:
Ще більше новин — на сайті.