У черкаській школі відкрили меморіал на честь полеглих випускників

31 Серпня 2025, 09:10
0

У школі №7 відкрили меморіал на честь випускників, які віддали життя, захищаючи Україну. Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

На металевому обеліску викарбувані імена 14 Героїв, які в різний час стали на захист держави та не повернулися з війни. Тепер пам’ять про них назавжди буде увіковічена.

 

Читайте «Нову Добу» та слідкуйте за нами:
Інстаграм 
Телеграм  
Фейсбук 

Ще більше новин — на сайті https://novadoba.com.ua/

 

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x