У черкаській школі відкрили меморіал на честь полеглих випускників
31 Серпня 2025, 09:10
0
У школі №7 відкрили меморіал на честь випускників, які віддали життя, захищаючи Україну. Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.
На металевому обеліску викарбувані імена 14 Героїв, які в різний час стали на захист держави та не повернулися з війни. Тепер пам’ять про них назавжди буде увіковічена.
Читайте «Нову Добу» та слідкуйте за нами:
Інстаграм
Телеграм
Фейсбук
Ще більше новин — на сайті https://novadoba.com.ua/