MIFIDA – fashion day. Cherkassy


MIFIDA – fashion day. Cherkassy
Сьомий сезон проекту MIFIDA – fashion day. Cherkassy з новими колекціями сезону весна-літо 2019 вже готовий презентувати себе!

Вас чекають креативні колекції від українських і закордонних дизайнерів, нова локація, фотозони і цікава програма від незмінних ведучих.

Даний сезон обіцяє здивувати новим підходом і баченням дизайнер Світлана Шамрай (м.Черкаси), взуття ручної роботи представить Наталія Кузіна (м. Одеса), Олег Тарнавський продемонструє новий вигляд чоловічого кежуалу (м. Харків), вечірня мода очікує вас від Наталії Гур'євської ( м. Черкаси), стильний мілітарі від Анастасії Рачук (м. Кишинів), ніжна білизна і будуарні образи від ТМ «Aphrodite» & Tori Touch (м. Черкаси), свобода самовираження від дуету КОЛЕКТИВ & ANNET (м. Одеса), презентація молодого дизайнера Ази Шульги і на десерт – колекція дизайнера Руслана Хвастова, що принесла в Україну титул чемпіона «The best dress of Eastern Europe» на міжнародному конкурсі.

Сюрпризом для глядачів стануть спеціально запрошені гості від Perlyna Resort: солісти Mozart l'opera rock – Ірина Островська та Іван Афанасьєв.

VIP гостей очікує «оскароносне» шампанське Piper – Heidsieck від партнера Wine Time, живе спілкування з дизайнерами та спеціально запрошеними гостями, а також приємні ціни на колекції з подіуму.

Нова інсталяція та технічна подача від Vsteam creative group і GINZA, різноманітність образів моделей від PUDRAPROF, флористичне наповнення від «Квіточка", незабутні фотозони від Event Makers і яскраве after-party в НК «111» – все це сьомий сезон MIFIDA – fashion day. Cherkassy.

Розміщує гостей – готельний комплекс «Апельсин».

Головний медіа-партнер – радіо «Energy» – 101.6 FM.

Продаж квитків на сайті www.karabas.comДата: 20 квітня 2019, 17:00
Де: вул. Одеська, 11/3

Деталі: за посиланням

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода