Чемпіонат федерації України з веслування на човнах «Дракон» із загально-фізичної підготовки серед дорослих цими вихідними приймав спортивний комплекс ОСДЮСШОР Черкаської обласної ради. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Чемпіон».
Найсильніших визначали у віковій категорії 19 і старше (жінки, чоловіки) у таких видах програми:
– жим штанги лежачи на спині за 2 хвилини (чоловіки – 30 кг, жінки 25 кг)
– тяга штанги лежачи на животі за 2 хвилини (чоловіки – 40 кг, жінки 25 кг)
– біг (чоловіки – 3 000 м, жінки – 2 000 м)
Учасників змагань привітали президент Федерації веслування на човнах «Дракон» України Валерій Моргун, віце-президент Федерації веслування на човнах «Дракон» України Олег Кондес, заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації – Катерина Коваленко, голова обласного ФСТ «Спартак» – Юрій Мрачковський, директор ОСДЮСШОР ЧОР Леонід Сіренко та головний суддя змагань Зоя Мостовенко.
На урочистому відкритті змагань продемонстрували свою майстерність вихованці тренерів Швайко Юрія та Ісаєнко Анастасії – чемпіони Черкаської області та призери всеукраїнських змагань зі спортивної акробатики.
Цьогорічні змагання зібрали 200 спортсменів з 10 регіонів країни. Черкаську область представляли команди СК «Ironman» на чолі з Кучером П.В. та Черкаська область-2 під керівництвом Городнюка Д. І.
Результати:
Жим штанги лежачи 2 хв (жінки, 25 кг)
1. місце – Наталя Єременко
2. місце – Ольга Картавенко
3. місце – Надія Городнюк
Тяга штанги лежачи 2 хв (жінки, 25 кг)
1. місце – Наталя Єременко
2. місце – Надія Городнюк
3. місце – Ольга Картавенко
Біг 2 000 метрів, жінки
1. місце – Анна Мазная
2. місце – Надія Городнюк
3. місце – Олександра Діордійчук
За сумою трьох видів:
1. місце – Наталя Єременко
2. місце – Надія Городнюк
3. місце – Ольга Картавенко
Жим штанги лежачи 2 хв (чоловіки, 30 кг)
1. місце – Олександр Савлук
2. місце – Володимир Троцюк
3. місце – Василь Осійчук
Тяга штанги лежачи 2 хв (чоловіки, 40 кг)
1. місце – Василь Осійчук
2. місце – Володимир Троцюк
3. місце – Євгеній Сбітнєв
Біг 3 000 метрів, чоловіки
1. місце – Андрій Марковський
2. місце – Олег Тимчій
3. місце – Володимир Троцюк
За сумою трьох видів:
1. місце – Олег Тимчій
2. місце – Володимир Троцюк
3. місце – Андрій Марковський
Переможців та призерів змагань нагороджено дипломами, медалями та подарунковими сертифікатами PEAK.