Уманських захисників нагородили посмертно

13 Вересня 2025, 14:13
0

Захисники із Уманської громади посмертно були відзначені державними нагородами. Про це повідомив начальник Уманської районної військової адміністрації Ігор Миклащук.

Відповідно до Указу Президента України, орденами “За мужність” ІІІ ступеня нагородили:

– Сергія Черниша,

– Миколу Рудя,

– Олександра Білопільського,

– Сергія Обревка,

– Василя Черкашина.

 

Читайте «Нову Добу» та слідкуйте за нами:
Інстаграм 
Телеграм  
Фейсбук 

Ще більше новин — на сайті https://novadoba.com.ua/

 

 

 

 

 

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x