Уманських захисників нагородили посмертно
13 Вересня 2025, 14:13
0
Захисники із Уманської громади посмертно були відзначені державними нагородами. Про це повідомив начальник Уманської районної військової адміністрації Ігор Миклащук.
Відповідно до Указу Президента України, орденами “За мужність” ІІІ ступеня нагородили:
– Сергія Черниша,
– Миколу Рудя,
– Олександра Білопільського,
– Сергія Обревка,
– Василя Черкашина.
Читайте «Нову Добу» та слідкуйте за нами:
Інстаграм
Телеграм
Фейсбук
Ще більше новин — на сайті https://novadoba.com.ua/