У Черкасах близько 200 спортсменів змагалися Всеукраїнському турнірі зі змішаних єдиноборств ММА
У спорткомплексі «Будівельник» пройшов Всеукраїнський турнір зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих, присвячений пам’яті загиблого захисника України та відомого спортсмена Ярослава Стрільця. Захід приурочений до річниці з дня його загибелі.
Цьогоріч у змаганнях взяли участь 14 команд із Черкаської, Миколаївської, Кіровоградської та Київської областей — загалом близько 200 спортсменів, інформують у пресслужбі Черкаської міської ради.
У межах турніру міський голова вручив відзнаку «Незламній духом черкащанці» Ларисі Стрілець — матері загиблого воїна.

«Пані Лариса виховала сина справжнім патріотом України, відважним воїном, який мужньо виконував військовий обов’язок. Її мужність, цілеспрямованість та відданість державі викликають глибоку повагу і є прикладом для багатьох родин військовослужбовців, які втратили близьких у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність України», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Ярослав Стрілець — відомий в Україні та за її межами спортсмен. У 2021 році він здобув «золото» на чемпіонаті світу з панкратіону, був чемпіоном України зі змішаних бойових мистецтв, майстром спорту з панкратіону.
З початком повномасштабного вторгнення Ярослав долучився до лав Збройних Сил України, проходив службу у складі 73-го морського центру спеціальних операцій. Він загинув 10 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання.
На його честь встановлено погруддя на Пантеоні Героїв у Холодному Яру.
Читайте «Нову Добу» та слідкуйте за нами:
Інстаграм
Телеграм
Фейсбук
Ще більше новин — на сайті https://novadoba.com.ua/