У Черкасах відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука

За звання найвлучнішого змагалися 197 спортсменів у двох вікових категоріях із 12 областей України. Змагання проходили у спортивному комплексі «Будівельник». Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Черкаський Спорт».

Переможцями та призерами в особистій першості серед кадетів 2001-2003 р.н. стали:

Хлопці:
1 місце – Овчинніков Артем (Сумська обл.),
2 – Обштир Артем (Черкаська обл.),
3 – Борик Максим (Львівська обл.).

Дівчата:
1 місце – Русин Ірина (Львівська обл.), 2 – Дідич Орися (Львівська обл.), 3 – Шубкіна Ольга (Чернівецька обл.).

3 – Черник Дзвенислава (Львівська обл.)

У командній вправі серед старших кадетів перемогла команда Харківська-1, 2 місце – Львівська-1, 3 – м. Київ-1.

У дівчат першими стала команда Львівська-1, 2 – Чернівецька-1, 3 – Харківська-1.

У молодших кадетів у хлопців перемогла команда Черкаська-1, 2 місце зайняла Львівська-1, 3 – Львівська-2.

У дівчат перемогу здобула Львівська-1, 2 місце – м. Київ, 3 – Львівська-2.

Успішний виступ команди Черкаської області, що поклала до своєї скарбнички 2 золоті та 1 срібну медалі, а також виконання нормативу КМС (Мельничук Владислава). У загальнокомандному заліку Черкаська команда склала гідну конкуренцію найсильнішим областям України та посіла високе 4 місце.