У Монастирищі попрощалися із бойовим медиком, який загинув унаслідок ворожого удару БпЛА
У Монастирищі провели в останню путь полеглого на війні з росіянами захисника Андрія Пастушенка.
Народився Андрій у місті Монастирище. Згодом родина переїхала у село Хейлове (раніше – село Петрівка). У 2001 році пішов до першого класу Петрівської неповної середньої школи.
Після закінчення 9-го класу, у 2010 році, наш Андрій вступив у один із технікумів міста Києва за спеціальністю інженер-механік. Закінчивши технікум, влаштувався на роботу у компанію «Doosan» (нині – «Develon»), яка є дистриб’ютором південнокорейської дорожньо-будівельної техніки в Україні та паралельно вступив на заочне навчання до університету.
У 2016 році його було призначено директором компанії «Doosan» Західного регіону (місто Тернопіль). Саме у Тернополі у 2018 році він одружився, згодом у подружжя народився син.

З початком повномасштабної війни Андрій Пастушенко добровільно приєднався до Збройних сил України та з 26 лютого 2022 року був офіційно прийнятий на військову службу. Служив у 105-й окремій бригаді територіальної оборони спочатку на Донецькому напрямку, у місті Спірному біля Соледару, а далі – переведений на Сумщину.
Старший бойовий медик роти вогневої підтримки 1 батальйону територіальної оборони був удостоєний високої відзнаки головнокомандувача Збройних сил України Олександра Сирського – «Золотий Хрест», а також нагрудним знаком «Ветеран війни», медаллю «За службу в Україні» Тернопільської обласної державної адміністрації, почесною нагородою Сил Територіальної Оборони Збройних Сил України. Мав посвідчення «Учасник бойових дій».
14 жовтня він загинув унаслідок ворожого удару БпЛА поблизу населеного пункту Дмитрівка Великописарівської територіальної громади Охтирського району Сумської області.
Захиснику було 30 років.
За інформацією Монастирищенської міської ради
Читайте «Нову Добу» та слідкуйте за нами:
Інстаграм
Телеграм
Фейсбук
Ще більше новин — на сайті https://novadoba.com.ua/