Стало відомо, скільки кубометрів деревини реалізували на березневих торгах

Дата: 14-03-2018, 16:43

Стало відомо, скільки кубометрів деревини реалізували на березневих торгах
Товарна біржа агропромислового комплексу центральних областей України провела в Черкасах аукціони з продажу необробленої деревини. На березневі торги було виставлено ресурс заготівлі другого кварталу 2018 року. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

5 березня на аукціон держлісгоспи області виставили 53751 кубометрів деревини. На торгах було продано 51785 кубометрів або 96,3% запропонованої лісопродукції. Стовідсотково реалізували виставлену деревину Золотоніський, Канівський, Корсунь-Шевченківський, Чигиринський, Уманський лісгоспи. Основні породи, за виключенням частини лотів по липі, сосні та пиловнику дуба III сорту, були продані за стартовими цінами. До участі були допущені 260 учасників, що представляли фірми та підприємства Черкащини й інших областей України.

7 березня було проведено електронний аукціон з продажу необробленої деревини. На продаж було виставлено 3521 кубометр, реалізовано 3456 кубометрів деревини або 98%. Серед сортиментів, що були виставлені на електронні торги, – фансировина дуба, ясена, пиловник дуба (I сорт), пиловник ясена (I сорт).

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода