В одній з громад Черкаського району створили ветеранський простір
У Мошнівській громаді відкрили ветеранський простір. Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомила начальниця Черкаської РВА Валерія Яненко.
За її словами, приміщення облаштоване технікою і меблями. Є зони для індивідуальної роботи, тренінгів і зустрічей, а також окрема дитяча зона. Тут же плетуть маскувальні сітки для захисників.

У просторі працюють два фахівці із супроводу ветеранів та демобілізованих за моделлю «єдиного вікна» та «ветеран для ветерана». Вони надають психологічну й правову допомогу, консультують із соціальних питань і розвитку власної справи.

Як розповіла Валерія Яненко, цей простір створили спільними зусиллями місцевої влади й соціально відповідального бізнесу: виконавчий комітет переміг у грантовій програмі «Час діяти, Україно!» Благодійного фонду «МХП-Громаді».

Читайте «Нову Добу» в соцмережах:
Ще більше новин — на сайті.