Чорнобаївська громада прощалася із військовим, життя якого обірвалося на Донеччині
У Чорнобаївській громаді в останню земну дорогу провели захисника України – Лутченка Станіслава Олеговича.
Станіслав народився 4 квітня 1995 року в селі Богодухівка. Тут минули його дитинство і юність – тут він навчався, мріяв і будував плани на життя. У 2012 році закінчив школу та вступив до Черкаського будівельного ліцею.
У 2015 році став до лав Збройних Сил України. Пройшов строкову службу та підписав контракт, захищаючи нашу державу в зоні АТО.
У 2018 році повернувся додому. У 2019 році створив сім’ю, а в 2020 році в нього народилася донечка Мілана – його найбільша радість і сенс життя.

Коли розпочалося повномасштабне вторгнення, воїн знову став на захист України. 21 березня 2025 року він очолив друге штурмове спеціалізоване відділення.
Його підрозділ виконував найскладніші бойові завдання. Контузії та поранення не зламали його – захисник до останнього залишався поруч зі своїми побратимами на передових позиціях.
3 березня 2026 року ворожий обстріл обірвав його життя поблизу села Новоселівка на Донеччині.
Станіслава поховали з військовими почестями на рідній землі у Богодухівці.
За інформацією Чорнобаївської громади
Читайте «Нову Добу» та слідкуйте за нами:
Інстаграм
Телеграм
Фейсбук
Ще більше новин — на сайті https://novadoba.com.ua/