Жителькам Монастирищенської громади присвоїли звання «Мати-героїня»
8 Травня 2026, 12:07
0
Жительок Монастирищенської громади відзначили почесним званням «Мати-героїня». Нагороди жінкам присвоєно відповідно до Указу Президента України.
Про це повідомив начальник Уманської районної військової адміністрації Ігор Миклащук.
Високого державного звання удостоєні:
- Тетяна Подолянюк;
- Оксана Тімбаєва;
- Наталія Караганова.
«Бути мамою – найвідповідальніша та найприємніша робота у світі», – зазначив Ігор Миклащук.
Почесне звання «Мати-героїня» присвоюють жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, зробивши вагомий внесок у виховання та розвиток майбутнього покоління України.
Нагадаємо, жительці Уманщини присвоїли звання Матері-героїні.
Читайте «Нову Добу» та слідкуйте за нами:
Інстаграм
Телеграм
Фейсбук
Ще більше новин – на сайті https://novadoba.com.ua/