Жителькам Монастирищенської громади присвоїли звання «Мати-героїня»

8 Травня 2026, 12:07
0

Жительок Монастирищенської громади відзначили почесним званням «Мати-героїня». Нагороди жінкам присвоєно відповідно до Указу Президента України.

Про це повідомив начальник Уманської районної військової адміністрації Ігор Миклащук.

Високого державного звання удостоєні:

  • Тетяна Подолянюк;
  • Оксана Тімбаєва;
  • Наталія Караганова.

«Бути мамою – найвідповідальніша та найприємніша робота у світі», – зазначив Ігор Миклащук.

Почесне звання «Мати-героїня» присвоюють жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, зробивши вагомий внесок у виховання та розвиток майбутнього покоління України.

 

Нагадаємо, жительці Уманщини присвоїли звання Матері-героїні.

 

Читайте «Нову Добу» та слідкуйте за нами:
Інстаграм 
Телеграм  
Фейсбук 

Ще більше новин – на сайті https://novadoba.com.ua/

 

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x