Чотирьох матерів із Христинівщини удостоїли звання «Мати-героїня»

9 Травня 2026, 17:25
0

Державні нагороди одержали  Ірина Козак, Наталія Кравець, Тетяна Куцелепа та Людмила Поворознюк. Про це повідомили на фейсбук-сторінки Христинівської міської ради.

На зображенні може бути: текст

Відзнаки жителькам громади вручили начальник Уманської районної військової адміністрації Ігор Миклащук і перший заступник міського голови Володимир Валюк.

На зображенні може бути: лещиця, еустома та текст

Як зазначають у повідомленні Христинівської міської ради, звання «Мати-героїня» є визнанням великої материнської праці, самовідданості, турботи та вагомого внеску у виховання дітей.

Немає опису світлини.

Читайте «Нову Добу» на інших ресурсах:

Інстаграм 
Телеграм 
Фейсбук 

Ще більше новин — на сайті.

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x