Чотирьох матерів із Христинівщини удостоїли звання «Мати-героїня»
9 Травня 2026, 17:25
0
Державні нагороди одержали Ірина Козак, Наталія Кравець, Тетяна Куцелепа та Людмила Поворознюк. Про це повідомили на фейсбук-сторінки Христинівської міської ради.

Відзнаки жителькам громади вручили начальник Уманської районної військової адміністрації Ігор Миклащук і перший заступник міського голови Володимир Валюк.

Як зазначають у повідомленні Христинівської міської ради, звання «Мати-героїня» є визнанням великої материнської праці, самовідданості, турботи та вагомого внеску у виховання дітей.

Читайте «Нову Добу» на інших ресурсах:
Ще більше новин — на сайті.