У Черкасах вшанували пам’ять про загиблих у Другій світовій війні
8 Травня 2026, 15:58
0
8 травня, у День пам’яті і перемоги над нацизмом, черкаська громада зібралася біля Пагорба Слави.

Цього дня вшановують пам’ять про жертв Другої світової війни 1939–1945 років – убитих, закатованих, полеглих у боях.

До підніжжя Пагорба Слави поклали квіти представники обласної і міської влади, військовослужбовці, духовенство й місцеві жителі.

Нагадаємо, раніше ми переповіли історію про каральну операцію німців на хуторі Буда. Тоді на Чигиринщині розстріляли 89 людей.
Фото – із соцмереж Черкаської міської ради
Читайте «Нову Добу» на інших ресурсах:
Ще більше новин — на сайті.