У Черкасах вшанували пам’ять про загиблих у Другій світовій війні

8 Травня 2026, 15:58
0

8 травня, у День пам’яті і перемоги над нацизмом, черкаська громада зібралася біля Пагорба Слави.

Цього дня вшановують пам’ять про жертв Другої світової війни 1939–1945 років – убитих, закатованих, полеглих у боях.

До підніжжя Пагорба Слави поклали квіти представники обласної і міської влади, військовослужбовці, духовенство й місцеві жителі.

Нагадаємо, раніше ми переповіли історію про каральну операцію німців на хуторі Буда. Тоді на Чигиринщині розстріляли 89 людей.

Фото – із соцмереж Черкаської міської ради

Читайте «Нову Добу» на інших ресурсах:

Інстаграм 
Телеграм 
Фейсбук 

Ще більше новин — на сайті.

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x