Черкаський ветеран увійшов до 50 найкращих спортсменів на чемпіонаті зі стрільби
8 Травня 2026, 17:55
0
Із 2 по 6 травня в Чернівцях тривав командний чемпіонат України зі стрільби з лука. Про це повідомили в МСК «Дніпро».
Це були масштабні змагання, які об’єднали 188 спортсменів з різних куточків країни. Кожен учасник приїхав сюди зі своєю історією, досвідом і мрією про влучний постріл та нові спортивні досягнення
Серед учасників чемпіонату — спортсмен-ветеран російсько-української війни, тренер МСК «Дніпро» зі стрільби з лука Вадим Мазніченко.
На чемпіонаті він увійшов до 50 найкращих спортсменів у своїй кваліфікації.
Читайте «Нову Добу» на інших ресурсах:
Ще більше новин — на сайті.
