Черкаський ветеран увійшов до 50 найкращих спортсменів на чемпіонаті зі стрільби

8 Травня 2026, 17:55
0

Із 2 по 6 травня в Чернівцях тривав командний чемпіонат України зі стрільби з лука. Про це повідомили в МСК «Дніпро».

Це були масштабні змагання, які об’єднали 188 спортсменів з різних куточків країни. Кожен учасник приїхав сюди зі своєю історією, досвідом і мрією про влучний постріл та нові спортивні досягнення

Серед учасників чемпіонату — спортсмен-ветеран російсько-української війни, тренер МСК «Дніпро» зі стрільби з лука Вадим Мазніченко.

На чемпіонаті він увійшов до 50 найкращих спортсменів у своїй кваліфікації.

Читайте «Нову Добу» на інших ресурсах:

Інстаграм 
Телеграм 
Фейсбук 

Ще більше новин — на сайті.

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x