Черкаські патрульні допомогли загасити займання автомобіля (ВІДЕО)
9 Травня 2026, 13:47
0
Днями, рухаючись вулицею Смаглія, патрульні помітили автомобіль, з-під капота якого йшов дим. Не гаючи часу, вони зупинилися, взяли вогнегасник і кинулися на допомогу.
Коли вогнегасники почали закінчуватися, поліцейський зорієнтувався й попросив їх у проїжджих водіїв.
До приїзду рятувальників патрульні стримували займання, не даючи вогню поширитися далі, адже капот заклинило, і відкрити його не вдавалося.
Як усе було – дивіться у відео з бодікамери патрульного:
Читайте «Нову Добу» на інших ресурсах:
Ще більше новин — на сайті.