Черкаські патрульні допомогли загасити займання автомобіля (ВІДЕО)

9 Травня 2026, 13:47
0

Днями, рухаючись вулицею Смаглія, патрульні помітили автомобіль, з-під капота якого йшов дим. Не гаючи часу, вони зупинилися, взяли вогнегасник і кинулися на допомогу.

Коли вогнегасники почали закінчуватися, поліцейський зорієнтувався й попросив їх у проїжджих водіїв.

До приїзду рятувальників патрульні стримували займання, не даючи вогню поширитися далі, адже капот заклинило, і відкрити його не вдавалося.

Як усе було – дивіться у відео з бодікамери патрульного:

Читайте «Нову Добу» на інших ресурсах:

Інстаграм 
Телеграм 
Фейсбук 

Ще більше новин — на сайті.

 

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x