На Черкащині жінкам вручили державні нагороди «Мати-героїня»

10 Травня 2026, 09:06
0

Напередодні Дня матері начальниця Черкаської районної військової адміністрації Валерія Яненко вручила державні нагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня». Про це повідомили на її фейсбук-сторінці.

Як зазначила Валерія Яненко, це відзнака за щоденну працю, терпіння, підтримку та виховання дітей.

Відповідно до Указу Президента України нагороди отримали жительки громад Черкаського району, які виховали п’ятьох і більше дітей:

  • Тетяна Агеєва (м. Корсунь-Шевченківський);
  • Вікторія Колодченко (с. Рацеве);
  • Лілія Кургузова (с. Хутори);
  • Оксана Любченко (с. Байбузи);
  • Руслана Магас (с. Ревівка);
  • Тетяна Мерзликіна (с. Ситники);
  • Оксана Мігальова (с. Поташня);
  • Ніна Ніколаєнко (м. Городище);
  • Галина Перевалова (с. Думанці);
  • Олена Хіжняк (с. Балаклея);
  • Світлана Чепурна (с. Мошни);
  • Софія Шкурацька (с. Хутори).

Почесне звання «Мати-героїня» присвоюють жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, забезпечивши належні умови для їхнього розвитку та виховання.

 

Читайте «Нову Добу» та слідкуйте за нами:
Інстаграм 
Телеграм  
Фейсбук 

Ще більше новин – на сайті https://novadoba.com.ua/

 

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x