На Черкащині жінкам вручили державні нагороди «Мати-героїня»
Напередодні Дня матері начальниця Черкаської районної військової адміністрації Валерія Яненко вручила державні нагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня». Про це повідомили на її фейсбук-сторінці.
Як зазначила Валерія Яненко, це відзнака за щоденну працю, терпіння, підтримку та виховання дітей.

Відповідно до Указу Президента України нагороди отримали жительки громад Черкаського району, які виховали п’ятьох і більше дітей:
- Тетяна Агеєва (м. Корсунь-Шевченківський);
- Вікторія Колодченко (с. Рацеве);
- Лілія Кургузова (с. Хутори);
- Оксана Любченко (с. Байбузи);
- Руслана Магас (с. Ревівка);
- Тетяна Мерзликіна (с. Ситники);
- Оксана Мігальова (с. Поташня);
- Ніна Ніколаєнко (м. Городище);
- Галина Перевалова (с. Думанці);
- Олена Хіжняк (с. Балаклея);
- Світлана Чепурна (с. Мошни);
- Софія Шкурацька (с. Хутори).

Почесне звання «Мати-героїня» присвоюють жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, забезпечивши належні умови для їхнього розвитку та виховання.
Читайте «Нову Добу» та слідкуйте за нами:
Інстаграм
Телеграм
Фейсбук
Ще більше новин – на сайті https://novadoba.com.ua/