Сергій Куліш виборов бронзу чемпіонату Європи з кульової стрільби
9 Травня 2026, 12:15
0
У хорватському Осієку триває чемпіонат Європи з кульової стрільби. Участь у змаганнях у складі збірної України бере черкащанин Сергій Куліш. Він виборов першу для країни нагороду, інформують у відділенні НОК України в Черкаській області.
Дворазовий призер Олімпійських ігор Сергій Куліш здобув «бронзу» у стрільбі з гвинтівки на 50 м з трьох положень.
Це вже п’ята нагорода Сергія на рівні чемпіонатів Європи і третя саме у цій дисципліні – у стрільбі з гвинтівки з трьох положень на дистанції 50 м.
Читайте «Нову Добу» та слідкуйте за нами:
Інстаграм
Телеграм
Фейсбук
Ще більше новин – на сайті https://novadoba.com.ua/