Сергій Куліш виборов бронзу чемпіонату Європи з кульової стрільби

9 Травня 2026, 12:15
0

У хорватському Осієку триває чемпіонат Європи з кульової стрільби. Участь у змаганнях у складі збірної України бере черкащанин Сергій Куліш. Він виборов першу для країни нагороду, інформують у відділенні НОК України в Черкаській області.

Дворазовий призер Олімпійських ігор Сергій Куліш здобув «бронзу» у стрільбі з гвинтівки на 50 м з трьох положень.

Це вже п’ята нагорода Сергія на рівні чемпіонатів Європи і третя саме у цій дисципліні – у стрільбі з гвинтівки з трьох положень на дистанції 50 м.

 

 

Читайте «Нову Добу» та слідкуйте за нами:
Інстаграм 
Телеграм  
Фейсбук 

Ще більше новин – на сайті https://novadoba.com.ua/

 

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x