У Золотоноші під час пожежі в багатоповерхівці евакуювали сімох людей
9 Травня 2026, 18:09
0
Повідомлення про пожежу в одній із пʼятиповерхівок міста надійшло до регіонального центру управління в надзвичайних ситуаціях.
На місце події негайно прибув черговий караул рятувальників. Під час розвідки вогнеборці встановили, що осередок пожежі знаходиться у квартирі на 3-му поверсі – горіли побутові речі та диван.
Пожежу оперативно ліквідували, повідомляють у пресслужбі ГУ ДСНС України в Черкаській області.
За допомогою спеціальних засобів рятувальники евакуювали 7 мешканців із квартир на 4-му та 5-му поверхах.
На щастя, постраждалих немає.
Читайте «Нову Добу» та слідкуйте за нами:
Інстаграм
Телеграм
Фейсбук
Ще більше новин – на сайті https://novadoba.com.ua/