У Золотоноші під час пожежі в багатоповерхівці евакуювали сімох людей

9 Травня 2026, 18:09
0

Повідомлення про пожежу в одній із пʼятиповерхівок міста надійшло до регіонального центру управління в надзвичайних ситуаціях.

На місце події негайно прибув черговий караул рятувальників. Під час розвідки вогнеборці встановили, що осередок пожежі знаходиться у квартирі на 3-му поверсі – горіли побутові речі та диван.

Пожежу оперативно ліквідували, повідомляють у пресслужбі ГУ ДСНС України в Черкаській області.

За допомогою спеціальних засобів рятувальники евакуювали 7 мешканців із квартир на 4-му та 5-му поверхах.

На щастя, постраждалих немає.

 

Читайте «Нову Добу» та слідкуйте за нами:
Інстаграм 
Телеграм  
Фейсбук 

Ще більше новин – на сайті https://novadoba.com.ua/

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x