Почесне звання «Мати-героїня» отримали дві жительки Черкас
10 Травня 2026, 14:06
0
Перед початком засідання виконавчого комітету міський голова Анатолій Бондаренко виконав почесну місію – вручив державні відзнаки двом черкащанкам. Про це інформують у пресслужбі Черкаської міської ради.

Згідно з Указом Президента України, почесне звання «Мати-героїня» присвоєно:
- Ользі Бруско;
- Євгенії Побиванець.
Обидві жінки виховали по п’ятеро дітей. У цих родинах дітей змалку навчають відповідальності, працьовитості, поваги до ближніх та активної громадянської позиції.
Читайте «Нову Добу» та слідкуйте за нами:
Інстаграм
Телеграм
Фейсбук
Ще більше новин – на сайті https://novadoba.com.ua/