Почесне звання «Мати-героїня» отримали дві жительки Черкас

10 Травня 2026, 14:06
0

Перед початком засідання виконавчого комітету міський голова Анатолій Бондаренко виконав почесну місію – вручив державні відзнаки двом черкащанкам. Про це інформують у пресслужбі Черкаської міської ради.

Згідно з Указом Президента України, почесне звання «Мати-героїня» присвоєно:

  • Ользі Бруско;
  • Євгенії Побиванець.

Обидві жінки виховали по п’ятеро дітей. У цих родинах дітей змалку навчають відповідальності, працьовитості, поваги до ближніх та активної громадянської позиції.

 

Читайте «Нову Добу» та слідкуйте за нами:
Інстаграм 
Телеграм  
Фейсбук 

Ще більше новин – на сайті https://novadoba.com.ua/

 

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x