Юні музиканти з Черкас стали переможцями конкурсу «Квітуча сакура»

10 Травня 2026, 21:04
0

Нещодавно в місті Кам’янка відбувся IV Відкритий міський конкурс фортепіанної музики «КВІТУЧА САКУРА», який зібрав юних піаністів та шанувальників музичного мистецтва.

Вихованці Черкаської музичної школи №2 гідно представили свій навчальний заклад та продемонстрували високий рівень виконавської майстерності, здобувши численні нагороди й відзнаки.

Володарями Гран-прі стали – Анна Пакушина (викладач Валентина Яковенко) та фортепіанний дует Анни Пакушиної і Марини Бріт (викладачі Валентина Яковенко та Ольга Панченко).

Дипломи І ступеня здобули Єлизавета Онищенко (викладач Тетяна Хоменко), Владислава Ковтун, Марк Трусько, Маргарита Стещенко (викладач Валентина Яковенко), а також Мілана Петрова, Вероніка Цвілик, Марина Бріт, Софія Немеш і Маргарита Близнюк (викладач Ольга Панченко).

Дипломами ІІ ступеня були нагороджені Марія Нестеренко (викладач Ніна Погасій), Макар Якименко (викладач Валентина Яковенко) та Любов Івашкова (викладач Ольга Панченко).

 

За інформацією департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР

 

 

Читайте «Нову Добу» та слідкуйте за нами:
Інстаграм 
Телеграм  
Фейсбук 

Ще більше новин – на сайті https://novadoba.com.ua/

 

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x