У Черкасах запустили фонтани на площі 700-річчя та біля «Дружби народів»
У Черкасах запрацювали ще два міські фонтани – на площі 700-річчя та біля кінотеатру «Дружба народів». Про це інформують у КП «Черкасиводоканал».
Також запрацював водограй у сквері «Юність».
Тепер місто поступово переходить у літній режим – із прохолодою водограїв, вечірніми прогулянками та відпочинком просто неба.

Фонтани традиційно є одними з улюблених місць відпочинку черкасців і гостей міста у теплу пору року. Щороку з настанням стабільного тепла комунальні служби проводять необхідні підготовчі роботи та запускають міські водограї.
Нагадаємо, раніше вже запустили фонтани у парку «Сосновий бір», у сквері за Черкаською ОДА та біля будівлі міськвиконкому.
Читайте «Нову Добу» та слідкуйте за нами:
Інстаграм
Телеграм
Фейсбук
Ще більше новин – на сайті https://novadoba.com.ua/
