У Черкасах запустили фонтани на площі 700-річчя та біля «Дружби народів»

11 Травня 2026, 07:38
0

У Черкасах запрацювали ще два міські фонтани – на площі 700-річчя та біля кінотеатру «Дружба народів». Про це інформують у КП «Черкасиводоканал».

Також запрацював водограй у сквері «Юність».

Тепер місто поступово переходить у літній режим – із прохолодою водограїв, вечірніми прогулянками та відпочинком просто неба.

Фонтани традиційно є одними з улюблених місць відпочинку черкасців і гостей міста у теплу пору року. Щороку з настанням стабільного тепла комунальні служби проводять необхідні підготовчі роботи та запускають міські водограї.

 

Нагадаємо, раніше вже запустили фонтани у парку «Сосновий бір», у сквері за Черкаською ОДА та біля будівлі міськвиконкому.

 

 

Читайте «Нову Добу» та слідкуйте за нами:
Інстаграм 
Телеграм  
Фейсбук 

Ще більше новин – на сайті https://novadoba.com.ua/

 

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x