Білозірська громада попрощалася із захисником
14 Травня 2026, 10:03
0
Білозірська громада провела в останню путь Дрея Олега Миколайовича.
13 травня відбулося поховання на Центральному кладовищі, Алеї Слави, інформують на фейсбук-сторінці Білозірської ТГ.

Олег Миколайович усе своє життя присвятив службі державі та українському народові. Після багаторічної служби в органах внутрішніх справ України, з перших днів повномасштабної війни добровольцем став на захист України.

За мужність і відданість Батьківщині був нагороджений відзнакою Президента України «За оборону Києва».
Читайте «Нову Добу» та слідкуйте за нами:
Інстаграм
Телеграм
Фейсбук
Ще більше новин – на сайті https://novadoba.com.ua/