На Черкащині знешкодили 18 ворожих цілей: є травмовані та руйнування
13 Травня 2026, 17:57
0
Черговий повітряний напад пережила Черкащина сьогодні. Оборонці в межах області знешкодили 18 ворожих цілей. Про це поінформував начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
Утім російське залізяччя накоїло вдосталь лиха в громадах. На щастя, минулось без загиблих. Троє травмованих жителів госпіталізовані – їм надають потрібну допомогу.
Смілянська, Тернівська і Балаклеївська громади обраховують збитки. Там пошкодження в житловому секторі. На Уманщині внаслідок падіння БпЛА зайнявся будинок – пожежу, як і в інших випадках, оперативно ліквідували.
Повсюди працюють необхідні служби.
Читайте «Нову Добу» та слідкуйте за нами:
Інстаграм
Телеграм
Фейсбук
Ще більше новин – на сайті https://novadoba.com.ua/