У Черкаській області знешкодили 4 російські ракети та 32 БпЛА

14 Травня 2026, 08:14
0

Другу добу поспіль армія рф масовано тероризує нашу країну з повітря. 

Складною ця ніч була і для оборонців неба над Черкащиною. Як поінформував начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець, силами та засобами ППО, нашими мобільними вогневими групами знешкоджено 4 російські ракети та 32 БпЛА противника.

Звернень до екстрених служб про потерпілих чи пошкодження майна наразі немає. Обстеження території триває.

 

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x