На Черкащині знешкодили 15 російських безпілотників

16 Травня 2026, 10:44
0

Через ворожі цілі були затяжні тривоги по всій Черкаській області.

За інформацією начальника Черкаської ОВА Ігоря Табурця, у небі Черкащини силами та засобами ППО знешкодили 15 російських БпЛА.

Минулось без травмованих. Звернень від населення щодо пошкодження майна наразі теж немає.

Обстеження території триває.

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x