Черкаські спортсменки взяли срібло на чемпіонаті України з футзалу
17 Травня 2026, 12:36
0
Команда черкаського МСК «Дніпро» – віце-чемпіонки України серед жіночих команд Вищої ліги сезону з футзалу 2025/26.
Про це повідомили на офіційній сторінці клубу.
У заключному відрізку чемпіонату черкащанки провели важливий матч проти КДЮСШ «Олімп» (Славутич) і перемогли з рахунком 4:3.
Це друга в історії команди срібна нагорода черкаської команди в таких змаганнях.
Читайте «Нову Добу» на інших ресурсах:
Ще більше новин — на сайті.
