Черкаські спортсменки взяли срібло на чемпіонаті України з футзалу

17 Травня 2026, 12:36
0

Команда черкаського МСК «Дніпро» – віце-чемпіонки України серед жіночих команд Вищої ліги сезону з футзалу 2025/26.

Про це повідомили на офіційній сторінці клубу.

У заключному відрізку чемпіонату черкащанки провели важливий матч проти КДЮСШ «Олімп» (Славутич) і перемогли з рахунком 4:3.

Це друга в історії команди срібна нагорода черкаської команди в таких змаганнях.

Читайте «Нову Добу» на інших ресурсах:

Інстаграм 
Телеграм 
Фейсбук 

Ще більше новин — на сайті.

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x