На Драбівщині відкрили меморіальну дошку загиблому військовикові

18 Травня 2026, 10:03
0

16 травня у селі Свічківка, що на Драбівщині, на будівлі школи відкрили меморіальну дошкиу у пам’ять про її випускника – Василя Накладюка. 

Про це йдеться на фейсбук-сторінці Черкаської єпархії ПЦУ.

Василь Накладюк віддав своє життя за Україну на фронті в грудні 2025 року.

Чин освячення звершив благочинний Драбівського округу Черкаської єпархії ПЦУ, активний волонтер архімандрит Лукіан (Маркусь).

Читайте «Нову Добу» на інших ресурсах:

Інстаграм 
Телеграм 
Фейсбук 

Ще більше новин — на сайті.

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x