На Драбівщині відкрили меморіальну дошку загиблому військовикові
18 Травня 2026, 10:03
0
16 травня у селі Свічківка, що на Драбівщині, на будівлі школи відкрили меморіальну дошкиу у пам’ять про її випускника – Василя Накладюка.
Про це йдеться на фейсбук-сторінці Черкаської єпархії ПЦУ.
Василь Накладюк віддав своє життя за Україну на фронті в грудні 2025 року.
Чин освячення звершив благочинний Драбівського округу Черкаської єпархії ПЦУ, активний волонтер архімандрит Лукіан (Маркусь).
Читайте «Нову Добу» на інших ресурсах:
Ще більше новин — на сайті.