На пожежі в Кам’янці врятували двох людей
17 Травня 2026, 14:06
0
Під час пожежі у багатоквартирному житловому будинку в Кам’янці Черкаського району 16 травня вогнеборці врятували двох людей.
Рятувальники вивели із щільно задимленого приміщення жінку 1959 року народження і врятували дівчину 2009 року народження, з гострим отруєнням чадним газом. Постраждалу госпіталізували до лікувального закладу.
Пожежу ліквідували рятувальники 9-ї державної пожежно-рятувальної частини. Причиною пожежі стало коротке замикання в електромережі.