У межах Черкаської області знешкодили 6 російських БпЛА

18 Травня 2026, 07:45
0

У ніч із 17 на 18 травня на Черкащині були знову затяжні тривоги серед ночі. По ворожих цілях працювали сили і засоби ППО.

За інформацією начальника Черкаської ОВА, у межах області знешкодили шість російських БпЛА.

Він повідомив, що минулося без потерпілих. Наслідків від падіння уламків теж немає. Обстеження території триває.

Читайте «Нову Добу» на інших ресурсах:

Інстаграм 
Телеграм 
Фейсбук 

Ще більше новин — на сайті.

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x