У межах Черкаської області знешкодили 6 російських БпЛА
18 Травня 2026, 07:45
0
У ніч із 17 на 18 травня на Черкащині були знову затяжні тривоги серед ночі. По ворожих цілях працювали сили і засоби ППО.
За інформацією начальника Черкаської ОВА, у межах області знешкодили шість російських БпЛА.
Він повідомив, що минулося без потерпілих. Наслідків від падіння уламків теж немає. Обстеження території триває.
Читайте «Нову Добу» на інших ресурсах:
Ще більше новин — на сайті.