На Черкащині затримали нетверезого водія, який збив неповнолітню і втік з місця ДТП
Дорожньо-транспортна пригода сталася 16 травня, близько 21:30, у селі Флярківка Черкаського району.
За даними поліції, водій автомобіля «ВАЗ 21102» скоїв наїзд на 15-річну пішохідку, яка рухалася узбіччям дороги. Після ДТП кермувальник залишив місце події та поїхав у невідомому напрямку.
Унаслідок аварії неповнолітня отримала тілесні ушкодження. Її госпіталізували.
Отримавши орієнтування, поліцейські розпочали пошуки правопорушника. Невдовзі його розшукали – ним виявився 38-річний житель села Білозір’я.
Під час спілкування з кермувальником правоохоронці виявили в нього ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік погодився пройти огляд. Результат показав 1,65 проміле. Чоловіка затримали.
Читайте «Нову Добу» на інших ресурсах:
Ще більше новин — на сайті.