На Черкащині затримали нетверезого водія, який збив неповнолітню і втік з місця ДТП

18 Травня 2026, 11:21
0

Дорожньо-транспортна пригода сталася 16 травня, близько 21:30, у селі Флярківка Черкаського району.

За даними поліції, водій автомобіля «ВАЗ 21102» скоїв наїзд на 15-річну пішохідку, яка рухалася узбіччям дороги. Після ДТП кермувальник залишив місце події та поїхав у невідомому напрямку.

Унаслідок аварії неповнолітня отримала тілесні ушкодження. Її госпіталізували.

Отримавши орієнтування, поліцейські розпочали пошуки правопорушника. Невдовзі його розшукали – ним виявився 38-річний житель села Білозір’я.

Під час спілкування з кермувальником правоохоронці виявили в нього ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік погодився пройти огляд. Результат показав 1,65 проміле. Чоловіка затримали.

Читайте «Нову Добу» на інших ресурсах:

Інстаграм 
Телеграм 
Фейсбук 

Ще більше новин — на сайті.

 

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x