У Золотоноші через нетверезу водійку травмувався пасажир

19 Травня 2026, 10:41
0

Аварія сталася 17 травня, близько 15:00. За даними поліції, 32-річна водійка рухалась вулицею Шевченка і під час проїзду залізничного переїзду не дотрималась безпечної швидкості, врешті – не впоралася з керуванням і з’їхала на узбіччя. 

Транспортний засіб перекинувся на дах і наїхав на дерево.

Унаслідок автопригоди травмувався 35-річний пасажир автомобіля. Від госпіталізації чоловік відмовився.

Під час спілкування з кермувальницею Daewoo Lanos поліцейські виявили у неї ознаки алкогольного сп’яніння. Результат освідування показав 2,55 проміле алкоголю в крові.

Слідчі повідомили затриманій про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 1 ст. 286-1 Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.

Читайте «Нову Добу» на інших ресурсах:

Інстаграм 
Телеграм 
Фейсбук 

Ще більше новин — на сайті.

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x