У Золотоноші через нетверезу водійку травмувався пасажир
Аварія сталася 17 травня, близько 15:00. За даними поліції, 32-річна водійка рухалась вулицею Шевченка і під час проїзду залізничного переїзду не дотрималась безпечної швидкості, врешті – не впоралася з керуванням і з’їхала на узбіччя.

Транспортний засіб перекинувся на дах і наїхав на дерево.
Унаслідок автопригоди травмувався 35-річний пасажир автомобіля. Від госпіталізації чоловік відмовився.
Під час спілкування з кермувальницею Daewoo Lanos поліцейські виявили у неї ознаки алкогольного сп’яніння. Результат освідування показав 2,55 проміле алкоголю в крові.

Слідчі повідомили затриманій про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 1 ст. 286-1 Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.
Читайте «Нову Добу» на інших ресурсах:
Ще більше новин — на сайті.
