Після 2 років і 7 місяців полону до Бобрицької громади повернувся захисник
19 травня Бобрицька громада зустріла свого захисника – жителя села Ковалі Олександра Бондаренка, який повернувся додому з російського полону.
Про те, що військовий потрапив у полон, його рідні дізналися лише через тиждень після того, як він зник безвісти під час бойових дій поблизу села Кліщіївка біля Бахмута.

У неволі український воїн провів довгі 2 роки і 7 місяців у Чечні. І ось нарешті повернувся на рідну землю – до своєї громади, рідних і близьких людей.
Зустрічали захисника голова громади Олена Штефан, староста села, рідні, друзі та односельці. Люди прийшли з квітами, прапорами та щирими словами підтримки.
За інформацією Бобрицької сільської ради
Читайте «Нову Добу» та слідкуйте за нами:
Інстаграм
Телеграм
Фейсбук
Ще більше новин – на сайті https://novadoba.com.ua/