На Черкащині завершили будівництво нового центру екстреної меддопомоги

20 Травня 2026, 15:05
0

Централізована диспетчерська, навчальні кабінети, укриття. Обласна Екстренка нарешті з повноцінним центром. Об’єкт уже зданий в експлуатацію, інформують у пресслужбі Черкаської ОВА.

Проєкт реалізували за кошти Надзвичайної кредитної програми для відновлення України з Європейського інвестиційного банку за співфінансування з обласного бюджету.

– Для команди нашої ОВА цей проєкт був надпріоритетним, – наголосив начальник ОВА Ігор Табурець. – Ми доклали максимум зусиль для того, щоб він був підкріплений належним фінансовим ресурсом.

За словами очільника ОВА, йдеться не лише про ремонт, а передовсім про належні умови для передової порятунку життів, повноцінну сервісність служби, стійкість. І це важливо як для її працівників, так і для кожного черкащанина, якому знадобиться звернутися по допомогу на «103».

– Це – перший центр в Україні, центр екстреної медичної допомоги, що побудований саме з нуля, – розповів директор Черкаського обласного центру медичної допомоги та медицини катастроф Ігор Фесун. – По-перше, це – пришвидшення роботи всіх служб, особливо в надзвичайних ситуаціях. По-друге, комунікація між всіма службами, що дасть змогу більш ефективно опрацьовувати інформацію, реагувати на виклики.

Як зауважив Ігор Табурець, цей проєкт фіналізували, але нова історія Центру лише починається.

 

Читайте «Нову Добу» та слідкуйте за нами:
Інстаграм 
Телеграм  
Фейсбук 

Ще більше новин – на сайті https://novadoba.com.ua/

 

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x