На Черкащині визначили переможців обласних змагань із регбі

24 Травня 2026, 21:07
0

IV-й обласний етап «Пліч-о-пліч» з регбі-5 відбувся нещодавно на базі черкаського МСК «Дніпро».

Поєдинки відбулися серед учнів та учениць закладів загальної середньої освіти.

Як повідомили в Управлінні молоді та спорту, за результатами змагань призерами стали:

  • І місце — Уманський ліцей №3,
  • ІІ місце — Черкаська загальноосвітня школа №30,
  • ІІІ місце — Руськополянський заклад загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів №1.

Читайте «Нову Добу» на інших ресурсах:

Інстаграм 
Телеграм 
Фейсбук 

Ще більше новин — на сайті.

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x