На Черкащині визначили переможців обласних змагань із регбі
24 Травня 2026, 21:07
0
IV-й обласний етап «Пліч-о-пліч» з регбі-5 відбувся нещодавно на базі черкаського МСК «Дніпро».

Поєдинки відбулися серед учнів та учениць закладів загальної середньої освіти.

Як повідомили в Управлінні молоді та спорту, за результатами змагань призерами стали:
- І місце — Уманський ліцей №3,
- ІІ місце — Черкаська загальноосвітня школа №30,
- ІІІ місце — Руськополянський заклад загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів №1.

Читайте «Нову Добу» на інших ресурсах:
Ще більше новин — на сайті.