У межах Черкащини знищили два російські БпЛА
21 Травня 2026, 08:06
0
Тривоги вночі лунали в усіх районах області.
У цей час наші оборонці знищили два російські БпЛА.
Про це поінформував начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
За його словами, травмованих немає. Наслідків від падіння уламків теж.
Читайте «Нову Добу» та слідкуйте за нами:
Інстаграм
Телеграм
Фейсбук
Ще більше новин – на сайті https://novadoba.com.ua/