На Черкащині рятувальники ліквідовували наслідки негоди на автошляхах

21 Травня 2026, 09:25
0

Минулої доби через погіршення погодних умов на автошляхах області відбулося падіння дерев, що ускладнювало рух транспорту. Загалом рятувальники прибрали 7 повалених дерев, інформують у пресслужбі ГУ ДСНС України в Черкаській області.

Найбільше випадків зафіксували в Черкаському районі та місті Черкаси, де надзвичайники оперативно розчищали проїжджі частини доріг.

Також рятувальники ліквідували наслідки негоди на автошляху «Бориспіль – Маріуполь» у Золотоніському районі, де прибрали дерево, що перекривало рух.

У двох випадках до робіт залучалися працівники місцевих пожежних команд.

 

Читайте «Нову Добу» та слідкуйте за нами:
Інстаграм 
Телеграм  
Фейсбук 

Ще більше новин – на сайті https://novadoba.com.ua/

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x