На Уманщині невідомі підпалили автомобіль місцевій жительці
В Уманському районі поліція розслідує підпал автомобіля. Подія сталася вночі 21 травня, близько 2-ї години, у селі Іванівка.

До поліції звернулася 47-річна місцева жителька. Жінка повідомила, що невідомі підпалили її автомобіль Mercedes E240.
Правоохоронці ретельно оглянули місце події, вилучили речові докази й проводять оперативно-розшукові заходи для встановлення особи й затримання зловмисника.

Слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу України (Умисне знищення або пошкодження майна, вчинене шляхом підпалу, вибуху чи іншим загальнонебезпечним способом).
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 10 років. Досудове розслідування триває.
Читайте «Нову Добу» на інших ресурсах:
Ще більше новин — на сайті.