У Смілянській школі №11 модернізують харчоблок за державні кошти

22 Травня 2026, 08:07
0

У Смілянській школі №11 проведуть модернізацію харчоблоку за кошти державного бюджету. Про це повідомили у Смілянській міській раді.

У межах проєкту в закладі освіти планують оновити їдальню, замінити комунікації та закупити нове кухонне обладнання.

Як зазначають у міськраді, модернізація передбачає комплексне оновлення приміщень харчоблоку. Зокрема, там замінять інженерні мережі та проведуть капітальний ремонт.

Також у школі облаштують:

  • обідню залу;
  • зону приготування та роздачі їжі;
  • мийну зону;
  • приміщення для зберігання продуктів.

Окрім цього, харчоблок оснастять сучасним енергоефективним технологічним обладнанням і новими меблями.

У міській раді наголошують, що оновлення дозволить створити більш комфортні та безпечні умови для організації харчування школярів.

 

Читайте «Нову Добу» та слідкуйте за нами:
Інстаграм 
Телеграм  
Фейсбук 

Ще більше новин – на сайті https://novadoba.com.ua/

 

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x