У Смілянській школі №11 модернізують харчоблок за державні кошти
У Смілянській школі №11 проведуть модернізацію харчоблоку за кошти державного бюджету. Про це повідомили у Смілянській міській раді.
У межах проєкту в закладі освіти планують оновити їдальню, замінити комунікації та закупити нове кухонне обладнання.
Як зазначають у міськраді, модернізація передбачає комплексне оновлення приміщень харчоблоку. Зокрема, там замінять інженерні мережі та проведуть капітальний ремонт.
Також у школі облаштують:
- обідню залу;
- зону приготування та роздачі їжі;
- мийну зону;
- приміщення для зберігання продуктів.
Окрім цього, харчоблок оснастять сучасним енергоефективним технологічним обладнанням і новими меблями.
У міській раді наголошують, що оновлення дозволить створити більш комфортні та безпечні умови для організації харчування школярів.
Читайте «Нову Добу» та слідкуйте за нами:
Інстаграм
Телеграм
Фейсбук
Ще більше новин – на сайті https://novadoba.com.ua/