Черкащанка здобула бронзу чемпіонату Європи з самбо
24 Травня 2026, 16:54
0
У Тбілісі (Грузія) відбувся чемпіонат Європи серед чоловіків і жінок зі спортивного і бойового самбо, у якому взяла участь черкащанка Анастасія Комович, пише «Черкаський спорт».
За підсумками чемпіонату Анастасія у своїй ваговій категорії у розділі «Спортивне самбо» виборола бронзову нагороду.
Читайте «Нову Добу» та слідкуйте за нами:
Інстаграм
Телеграм
Фейсбук
Ще більше новин – на сайті https://novadoba.com.ua/