Черкащанка здобула бронзу чемпіонату Європи з самбо

24 Травня 2026, 16:54
0

У Тбілісі (Грузія) відбувся чемпіонат Європи серед чоловіків і жінок зі спортивного і бойового самбо, у якому взяла участь черкащанка Анастасія Комович, пише «Черкаський спорт».

За підсумками чемпіонату Анастасія у своїй ваговій категорії у розділі «Спортивне самбо» виборола  бронзову нагороду.

 

Читайте «Нову Добу» та слідкуйте за нами:
Інстаграм 
Телеграм  
Фейсбук 

Ще більше новин – на сайті https://novadoba.com.ua/

 

 

 

 

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x