У Багачевому з’явилося символічне «Дерево надії»

25 Травня 2026, 20:06
0

У суботу, 23 травня, у місті Багачеве урочисто відкрили «Дерево надії». Захід приурочили до Дня Героїв.

У церемонії взяли участь родини захисників, ветерани війни, представники влади та жителі громади. На символічному дереві розмістили листки з іменами військових, які досі не повернулися додому.

 

За інформацією Багачевської міської ради

 

Читайте «Нову Добу» та слідкуйте за нами:
Інстаграм 
Телеграм  
Фейсбук 

Ще більше новин – на сайті https://novadoba.com.ua/

 

 

 

 

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x