У Багачевому з’явилося символічне «Дерево надії»
25 Травня 2026, 20:06
0
У суботу, 23 травня, у місті Багачеве урочисто відкрили «Дерево надії». Захід приурочили до Дня Героїв.

У церемонії взяли участь родини захисників, ветерани війни, представники влади та жителі громади. На символічному дереві розмістили листки з іменами військових, які досі не повернулися додому.
За інформацією Багачевської міської ради
Читайте «Нову Добу» та слідкуйте за нами:
Інстаграм
Телеграм
Фейсбук
Ще більше новин – на сайті https://novadoba.com.ua/