У Черкасах зупинили авто, у якому виявили наркотики
Подія сталася 19 травня у Черкасах, інформують в ГУНП України в Черкаській області. Працівники сектору реагування патрульної поліції під час профілактичних заходів із забезпечення безпеки дорожнього руху зупинили автомобіль Toyota Corolla.
63-річний водій повідомив, що перевозить у багажному відділенні наркотики. На місце події негайно викликали слідчо-оперативну групу Черкаського райуправління поліції. Під час огляду транспортного засобу слідчі вилучили речовину рослинного походження, схожу на канабіс, вагою близько 2,5 кілограма.

Зловмиснику повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 309 Кримінального кодексу України.
Суд уже обрав підозрюваному запобіжний захід — тримання під вартою з правом внесення застави. Досудове розслідування триває.
Читайте «Нову Добу» та слідкуйте за нами:
Інстаграм
Телеграм
Фейсбук
Ще більше новин – на сайті https://novadoba.com.ua/