У Черкасах зупинили авто, у якому виявили наркотики

25 Травня 2026, 15:31
0

Подія сталася 19 травня у Черкасах, інформують в ГУНП України в Черкаській області. Працівники сектору реагування патрульної поліції під час профілактичних заходів із забезпечення безпеки дорожнього руху зупинили автомобіль Toyota Corolla.

63-річний водій повідомив, що перевозить у багажному відділенні наркотики. На місце події негайно викликали слідчо-оперативну групу Черкаського райуправління поліції. Під час огляду транспортного засобу слідчі вилучили речовину рослинного походження, схожу на канабіс, вагою близько 2,5 кілограма.

Зловмиснику повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 309 Кримінального кодексу України.

Суд уже обрав підозрюваному запобіжний захід — тримання під вартою з правом внесення застави. Досудове розслідування триває.

 

Читайте «Нову Добу» та слідкуйте за нами:
Інстаграм 
Телеграм  
Фейсбук 

Ще більше новин – на сайті https://novadoba.com.ua/

 

 

 

 

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x